Про наc - «Міське будівництво»

Будівельна компанія за час своєї роботи здобула репутацію надійного ділового партнера, який своєчасно та в повному обсязі виконує всі взяті на себе зобов'язання.

  • Замовник отримує повну інформаційну підтримку та практичну допомогу на кожному етапі будівництва.
  • Компанія несе відповідальність за якість виконуваних будівельних робіт та дотримання термінів будівництва.

Девізом компанії став слоган: «Будуємо, як для себе!».

Про наc - «Міське будівництво»
28 років будівництва
житлових і промислових приміщень
Історія
Компанія ТОВ «Міське будівництво» заснована у 1995 році.

За цей час підприємство пройшло тернистий шлях від витоків до високоорганізованої будівельної компанії, якою було зведено не один десяток будівель. Незважаючи на те, що будівельна галузь на початку 90-х років минулого століття переживала найглибшу системну кризу, компанія стрімко розвивалася.

Величезне бажання зробити спочатку рідне місто, а надалі усю країну красивішою, сприяло колективу фірми набути досвіду та професійних знань, а потім дійти реальних результатів.

Історія
У 1998р. вперше в Донбасі в облицюванні фасадної будівлі «ІКАР-БАНКУ» нашою компанією був застосований сучасний облицювальний алюмінієвий профіль — «LUXALON».

Візитною карткою ТОВ «Міське будівництво» стали роботи, що виконуються за технологією «LUXALON»: при реконструкції РСК «Олімпійський», Планетарію, Головного офісу Київстар у Донецьку.

Історія
У 2010 році компанія за рахунок власних коштів розробила проект термомодернізації будівлі загальноосвітньої школи №102 у м. Донецьку

Проект переміг у всеукраїнському конкурсі та був здійснений у 2013 р. Утеплення покрівлі, фасадів, фундаментів, заміна вікон та повна заміна системи опалення із встановленням теплового насоса дозволили знизити споживання енергоресурсів на 55%. Пізніше за цією ж технологією було виконано фасадні роботи на адміністративних будівлях «Укртелекому», українській акціонерній страховій компанії «АСКА», спортивному комплексі «Кіровець» та реконструкції фасадів деяких житлових будинків у місті Донецьку.

Історія
Вже у 2015 році Товариство з обмеженою відповідальністю «МІСЬКЕ БУДІВНИЦТВО» робить великий крок та переїжджає до містка Києва зберігаючи основних спеціалістів та матеріально – технічну базу.
Історія
У січні 2017р. Компанія "Міське будівництво" як головний підрядник розпочала капітальне будівництво 3-х багатоповерхових будинків у житловому комплексі "Озерний гай Гатне", замовником якого виступила компанія "Інтергал-Буд".

Загальна площа замовленого будівництва – 14,6 тис. кв. м. Житловий комплекс «Озерний гай Гатне» http://ozernyi-gatne.com.ua.

Історія
Починаючи з 2019 року Товариство з обмеженою відповідальністю «МІСЬКЕ БУДІВНИЦТВО» відкриває новий для себе напрямок виконуючі роботи на об’єктах які оголошені в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України (зі змінами) від 25.11.2015 року №1068 спонсором яких є Європейський інвестиційний банк (ЄІБ).
Історія
МISK BUD в співпраці з Юнісеф, зробили капітальний ремонт 4 укриттів в 3х навчальних закладах.

Завершили реконструкцію старої будівлі школи #1 під школу мистецтв в м. Миргород Полтавської області.

Замінили пошкоджені вікна та зробили поточний ремонт в більш ніж 300 домогосподарств Київської області.

Робимо капітальний ремонт двох 9-поверхівок пошкоджених внаслідок військової агресії в Київської області.

Співпрацюємо з Фондом ЕнергоЕфективності по програмі “Віднови Дім”

1995
1998
2010
2015
2017
2019
2022

ТОВ «МІСЬКЕ БУДІВНИЦТВО» має всі необхідні для виконання будівельно-монтажних робіт сертифікати, ліцензії, дозволи та свідоцтва.

Дотримання термінів – ключове завдання перед нашою командою, для цього задіяні всі технічні та організаційні ресурси компанії. Здійснюється ретельне планування діяльності та контроль за планом будівельних робіт.

Ми дотримуємося графіку виконання будівельних робіт, оскільки будь-яка затримка – це подорожчання вартості будівництва та зрив інвестиційних планів Замовника.

Своєчасна здавання об'єкта в експлуатацію – одне з найважливіших завдань, які стоять перед нами, для виконання якої задіяні всі технічні та організаційні ресурси компанії, здійснюється ретельне планування діяльності та постійний контроль за ходом проведення будівельних робіт, застосовуються сучасні технології будівництва, високоякісні матеріали, залучені кваліфіковані робітники та жорсткий контроль якості на кожному етапі будівництва.

Дипломи, нагороди, листи подяки

diplom diplom diplom diplom diplom diplom diplom diplom diplom diplom diplom diplom diplom diplom diplom diplom diplom diplom diplom diplom diplom diplom diplom diplom diplom diplom
Передзвонити Вам?
Проконсультуємо Вас з приводу актуальних питань